Blog > Komentarze do wpisu

Wracam

Wprost idealny na ten wpis jest tytuł piosenki Sorry Boys "Wracam". Utwór jest genialny. Właśnie teraz sobie w myślach śpiewam wstęp niemal tak samo jak Pani Apolonia.

Zostawiłam trzy wpisy sprzed niemal 5 lat. Przeczytałam jet dzisiaj po tak długim czasie i musiałam je zostawić. Tamten okres był trudny, przełomowy i ukształtował mnie na nowo. Czuję ostatnio potrzebę pisania- ot takiego wyżycia się, przelania myśli różnych na papier, tudzież ekran komputera. Wracam Tu po tych prawie pięciu latach jako ktoś inny a jednocześnie nadal jestem sobą, po prostu dojrzalszą. Przez te lata zmieniło się wiele, spotkałam nowych ludzi na swojej drodze, niektórzy są w moim życiu do dziś, a o innych chciałabym zapomnieć. Odkryłam mnóstwo nowej wspaniałej muzyki, przeczytałam trochę książek, stałam się pewniejsza siebie (to akurat niedawno) i odkryłam w sobie niezwykłe pokłady siły i autoironii. To drugie pozwoliło mi przetrwać :)

Czasem czuję potrzebę wygadania się i akurat nie mam nikogo w pobliżu a czasem najzwyczajniej w świecie chciałabym na spokojnie spisać to, co mi akurat się kłębi w głowie.

Mam nadzieję, że czasem zajrzy tu jakiś czytelnik aby wymienić się ze mną opinią. 

Nie gwarantuję częstotliwości jednego wpisu dziennie, ale mam nadzieję, że te które się pojawią będą smaczne, odpowiednio doprawione humorem i ironią oraz lekkostrawne.

wtorek, 30 stycznia 2018, kropkiwkreski

Polecane wpisy

Komentarze
2018/01/30 22:12:32
Przeczytam z przyjemnością wpisy.... "doprawione humorem"
Przeszukuję blogi a w nich...tylko smutek, rozpamiętywania, ból. A gdzie radość?!
Potrzebuję jej TERAZ jak kania dżdżu.
-
2018/01/30 22:29:09
Wpisy smutne, rozpamiętujące i pełne bólu dzisiaj usunęłam. Postaram się tu wesoło podejść do życia. Odpowiednim podejściem można zaczarować rzeczywistość :)